F1 Hax

HomeKako koristiti ovaj Forum?TražiLista članovaGrupe korisnikaRegistracijaLogin

Share | 

KOJI KURAC SE DOGODIA VECERAS

Go down 
AutorPoruka
crni mile
.
.

Tim : Williams
Broj postova : 16

KomentarNaslov komentara: KOJI KURAC SE DOGODIA VECERAS   Sun Mar 31, 2013 7:45 pm

ZASTO NIKO NIJE DOSA?????????
Na vrh Go down
Vidi profil korisnika
Alonso F1
Moderator
Moderator

Tim : Ferrari
Broj postova : 39

KomentarNaslov komentara: Re: KOJI KURAC SE DOGODIA VECERAS   Sun Mar 31, 2013 8:11 pm

kako bola niko, bili ti, bosingva, nigest, sined i ja Very Happy
Na vrh Go down
Vidi profil korisnika
Kubalionzzale
Administrator
Administrator

Broj postova : 40

KomentarNaslov komentara: Re: KOJI KURAC SE DOGODIA VECERAS   Sun Mar 31, 2013 8:23 pm

izvinite zbog mog odsustva, meni je kao sto neki znaju uskrs, imam dva u godini kao i sve praznike XD pa sam isao kod rodbine i nisam mogao nikako igrati evo sad dosao

Moderator
Moderator

Broj postova : 39

KomentarNaslov komentara: Re: KOJI KURAC SE DOGODIA VECERAS   Mon Apr 01, 2013 1:07 pm

Prvo, da čestitam svima koji slave Uskrs.

Dalje, ti nisi problem Kuba. Ali mi je čudan onakav odnos Hamšika i Artete. Arteta se nije ni pojavio čak, već je Hamšik došao na 2-3 minute i rekao da Arteta neće doći, i brzo otišao k`o muha bez glave. Razlog tome je za obojcu da su igrali utakmice sa RealSoccer ekipama.
Pa dragi moji, ja također više nikada neću doći na ovaj forum ni na kakvu trku.
Ako se vi tako neodgovorno ponašate i ne reći razlog koji je, niti spomenuti dan ranije da nećete moći doći. Ništa od toga. Mogli bismo pomjeriti termin utrke zbog termina lige u fudbalu, da ste javili. Kao što se pomjerio zbog nigijeve lige, moglo je i zbog ovoga. Ali to nije učinjeno, već smo Bosingva, Mile, Nigest, Sinned i ja 20 minuta bili na F1 sobi, dok su "gospoda" igrali RealSoccer ligu. Toliko od mene za sada i zauvijek s F1 ligom, bio je lijep pokušaj, al` ovako neće moći.

LIJEP POZDRAV
Na vrh Go down
Vidi profil korisnika
Tona
.
.

Tim : Mercedes
Broj postova : 7

KomentarNaslov komentara: Re: KOJI KURAC SE DOGODIA VECERAS   Mon Apr 01, 2013 5:05 pm

ja nisam mogo doc jer za Uskrs nisam bio kuci, tako da nisam mogo sry
Na vrh Go down
Vidi profil korisnika
Mikel Arteta
.
.

Tim : Lotus
Broj postova : 4

KomentarNaslov komentara: Re: KOJI KURAC SE DOGODIA VECERAS   Mon Apr 01, 2013 6:23 pm

Ja sam bio dosao u sobu al mi je Hamsik rekao da nas je premalo pa se zbog toga nece odrzati trka i onda sam ja otisao igrati Real Soccer...
Na vrh Go down
Vidi profil korisnika
Kagawa
Administrator
Administrator

Tim : McLaren Mercedes
Broj postova : 14

KomentarNaslov komentara: Re: KOJI KURAC SE DOGODIA VECERAS   Tue Apr 02, 2013 3:38 pm

Prije svega pozdrav svima. Ja nisam mogao doci jer je bio Uskrs i nisam bio kod kuce...
Lijep pozdrav !

P.S. Ranije se trebalo ovo vec predvidjeti i otkazati trku za npr. ponedjeljak ili neki drugi dan..
Na vrh Go down
Vidi profil korisnika
Hamsik
..
..

Tim : Red Bull
Broj postova : 76

KomentarNaslov komentara: Re: KOJI KURAC SE DOGODIA VECERAS   Tue Apr 02, 2013 4:50 pm

glupost

dosao sam u sobu kad je bio samo bosingva, do kraja nas se skupilo 5 osoba.. da se vozi ikakva liga izmedju nas 5 nema smisla tako da sam otisao na real soccer..

Moderator
Moderator

Tim : Williams
Broj postova : 4

KomentarNaslov komentara: Re: KOJI KURAC SE DOGODIA VECERAS   Wed Apr 03, 2013 9:34 pm

Nigga we represent
Na vrh Go down
Vidi profil korisnika
bosingwa$ferreira
Moderator
Moderator

Tim : LOTUS
Broj postova : 30

KomentarNaslov komentara: Re: KOJI KURAC SE DOGODIA VECERAS   Sun Apr 07, 2013 7:31 pm

Ako se ne planira nastavit prvenstvo moglo se bar to napisat...
Na vrh Go down
Vidi profil korisnika
Sponsored content

KomentarNaslov komentara: Re: KOJI KURAC SE DOGODIA VECERAS   

Na vrh Go down

KOJI KURAC SE DOGODIA VECERAS
Na vrh 
Stranica 1/1
 Similar topics
-
» YAMAHA APAKAH INI?