Formula 1 Haxball
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


F1 Hax
 
HomeLatest imagesTražiRegistracijaLogin

 

 KOJI KURAC SE DOGODIA VECERAS

Go down 
+5
Mikel Arteta
Tona
Kubalionzzale
Alonso F1
crni mile
9 posters
AutorPoruka
crni mile
.
.
crni mile


Tim : Williams
Broj postova : 16
Age : 29
Lokacija : Split

KOJI KURAC SE DOGODIA VECERAS Empty
KomentarNaslov komentara: KOJI KURAC SE DOGODIA VECERAS   KOJI KURAC SE DOGODIA VECERAS EmptySun Mar 31, 2013 7:45 pm

ZASTO NIKO NIJE DOSA?????????
Na vrh Go down
Alonso F1
Moderator
Moderator
Alonso F1


Tim : Ferrari
Broj postova : 39

KOJI KURAC SE DOGODIA VECERAS Empty
KomentarNaslov komentara: Re: KOJI KURAC SE DOGODIA VECERAS   KOJI KURAC SE DOGODIA VECERAS EmptySun Mar 31, 2013 8:11 pm

kako bola niko, bili ti, bosingva, nigest, sined i ja Very Happy
Na vrh Go down
Kubalionzzale
Administrator
Administrator
Kubalionzzale


Tim : Ferrari
Broj postova : 40

KOJI KURAC SE DOGODIA VECERAS Empty
KomentarNaslov komentara: Re: KOJI KURAC SE DOGODIA VECERAS   KOJI KURAC SE DOGODIA VECERAS EmptySun Mar 31, 2013 8:23 pm

izvinite zbog mog odsustva, meni je kao sto neki znaju uskrs, imam dva u godini kao i sve praznike XD pa sam isao kod rodbine i nisam mogao nikako igrati evo sad dosao
Na vrh Go down
Alonso F1
Moderator
Moderator
Alonso F1


Tim : Ferrari
Broj postova : 39

KOJI KURAC SE DOGODIA VECERAS Empty
KomentarNaslov komentara: Re: KOJI KURAC SE DOGODIA VECERAS   KOJI KURAC SE DOGODIA VECERAS EmptyMon Apr 01, 2013 1:07 pm

Prvo, da čestitam svima koji slave Uskrs.

Dalje, ti nisi problem Kuba. Ali mi je čudan onakav odnos Hamšika i Artete. Arteta se nije ni pojavio čak, već je Hamšik došao na 2-3 minute i rekao da Arteta neće doći, i brzo otišao k`o muha bez glave. Razlog tome je za obojcu da su igrali utakmice sa RealSoccer ekipama.
Pa dragi moji, ja također više nikada neću doći na ovaj forum ni na kakvu trku.
Ako se vi tako neodgovorno ponašate i ne reći razlog koji je, niti spomenuti dan ranije da nećete moći doći. Ništa od toga. Mogli bismo pomjeriti termin utrke zbog termina lige u fudbalu, da ste javili. Kao što se pomjerio zbog nigijeve lige, moglo je i zbog ovoga. Ali to nije učinjeno, već smo Bosingva, Mile, Nigest, Sinned i ja 20 minuta bili na F1 sobi, dok su "gospoda" igrali RealSoccer ligu. Toliko od mene za sada i zauvijek s F1 ligom, bio je lijep pokušaj, al` ovako neće moći.

LIJEP POZDRAV
Na vrh Go down
Tona
.
.



Tim : Mercedes
Broj postova : 7

KOJI KURAC SE DOGODIA VECERAS Empty
KomentarNaslov komentara: Re: KOJI KURAC SE DOGODIA VECERAS   KOJI KURAC SE DOGODIA VECERAS EmptyMon Apr 01, 2013 5:05 pm

ja nisam mogo doc jer za Uskrs nisam bio kuci, tako da nisam mogo sry
Na vrh Go down
Mikel Arteta
.
.



Tim : Lotus
Broj postova : 4

KOJI KURAC SE DOGODIA VECERAS Empty
KomentarNaslov komentara: Re: KOJI KURAC SE DOGODIA VECERAS   KOJI KURAC SE DOGODIA VECERAS EmptyMon Apr 01, 2013 6:23 pm

Ja sam bio dosao u sobu al mi je Hamsik rekao da nas je premalo pa se zbog toga nece odrzati trka i onda sam ja otisao igrati Real Soccer...
Na vrh Go down
Kagawa
Administrator
Administrator
Kagawa


Tim : McLaren Mercedes
Broj postova : 14

KOJI KURAC SE DOGODIA VECERAS Empty
KomentarNaslov komentara: Re: KOJI KURAC SE DOGODIA VECERAS   KOJI KURAC SE DOGODIA VECERAS EmptyTue Apr 02, 2013 3:38 pm

Prije svega pozdrav svima. Ja nisam mogao doci jer je bio Uskrs i nisam bio kod kuce...
Lijep pozdrav !

P.S. Ranije se trebalo ovo vec predvidjeti i otkazati trku za npr. ponedjeljak ili neki drugi dan..
Na vrh Go down
Hamsik
..
..
Hamsik


Tim : Red Bull
Broj postova : 76
Age : 30
Lokacija : Sarajevo

KOJI KURAC SE DOGODIA VECERAS Empty
KomentarNaslov komentara: Re: KOJI KURAC SE DOGODIA VECERAS   KOJI KURAC SE DOGODIA VECERAS EmptyTue Apr 02, 2013 4:50 pm

glupost

dosao sam u sobu kad je bio samo bosingva, do kraja nas se skupilo 5 osoba.. da se vozi ikakva liga izmedju nas 5 nema smisla tako da sam otisao na real soccer..
Na vrh Go down
https://f1haxball.bosnianforum.com
Dr.Prof.sc.Jazavac
Moderator
Moderator
Dr.Prof.sc.Jazavac


Tim : Williams
Broj postova : 4

KOJI KURAC SE DOGODIA VECERAS Empty
KomentarNaslov komentara: Re: KOJI KURAC SE DOGODIA VECERAS   KOJI KURAC SE DOGODIA VECERAS EmptyWed Apr 03, 2013 9:34 pm



Nigga we represent
Na vrh Go down
bosingwa$ferreira
Moderator
Moderator



Tim : LOTUS
Broj postova : 30

KOJI KURAC SE DOGODIA VECERAS Empty
KomentarNaslov komentara: Re: KOJI KURAC SE DOGODIA VECERAS   KOJI KURAC SE DOGODIA VECERAS EmptySun Apr 07, 2013 7:31 pm

Ako se ne planira nastavit prvenstvo moglo se bar to napisat...
Na vrh Go down
Sponsored content





KOJI KURAC SE DOGODIA VECERAS Empty
KomentarNaslov komentara: Re: KOJI KURAC SE DOGODIA VECERAS   KOJI KURAC SE DOGODIA VECERAS Empty

Na vrh Go down
 
KOJI KURAC SE DOGODIA VECERAS
Na vrh 
Stranica 1/1

Permissions in this forum:Ne možete odgovoriti na teme ili komentare u ovom forumu
Formula 1 Haxball :: Informacije :: Rasprave-
Idi na: