Formula 1 Haxball
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


F1 Hax
 
HomeLatest imagesTražiRegistracijaLogin

 

 Sezona i format takmicenja

Go down 
+2
crni mile
Hamsik
6 posters
Idi na stranicu : 1, 2  Next
AutorPoruka
Hamsik
..
..
Hamsik


Tim : Red Bull
Broj postova : 76
Age : 30
Lokacija : Sarajevo

Sezona i format takmicenja Empty
KomentarNaslov komentara: Sezona i format takmicenja   Sezona i format takmicenja EmptySun Feb 24, 2013 11:03 pm

Da ne spamamom po svaki temama i da malo ljepse forum izgleda otvarm ovaj podforum gdje cemo striktno raspravljati o ligi.

Odvezli smo prvu utrku, meni je bilo sve odlicno osim dvije stvari.. ali u sustini, koliko smo bili spremni, ja presretan..

1. stvar, kvalifikacije se definitivno vise ne mogu odvijati na ovaj nacin.
2. razocaran neprisustvom balotellija (cr-a), messija i wilsherea.. mikel je kasnio, zao mi je sto nije vozio..

ajde, da cujem komentare
Na vrh Go down
https://f1haxball.bosnianforum.com
crni mile
.
.
crni mile


Tim : Williams
Broj postova : 16
Age : 29
Lokacija : Split

Sezona i format takmicenja Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Sezona i format takmicenja   Sezona i format takmicenja EmptyMon Feb 25, 2013 8:57 am

i meni se isto ne sviđaju kvalifikacije, previše nas je pa ping naraste...ja san nakon prvog kruga bia 3. i odjednon me lag odnia i pa na zadnje misto ( i osta tu Evil or Very Mad )
Na vrh Go down
Kubalionzzale
Administrator
Administrator
Kubalionzzale


Tim : Ferrari
Broj postova : 40

Sezona i format takmicenja Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Sezona i format takmicenja   Sezona i format takmicenja EmptyMon Feb 25, 2013 7:25 pm

kazem ti ja ali ti ne slusas XD
Na vrh Go down
Hamsik
..
..
Hamsik


Tim : Red Bull
Broj postova : 76
Age : 30
Lokacija : Sarajevo

Sezona i format takmicenja Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Sezona i format takmicenja   Sezona i format takmicenja EmptyWed Feb 27, 2013 1:39 pm

sta si konkretno rekao ?
Na vrh Go down
https://f1haxball.bosnianforum.com
Kubalionzzale
Administrator
Administrator
Kubalionzzale


Tim : Ferrari
Broj postova : 40

Sezona i format takmicenja Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Sezona i format takmicenja   Sezona i format takmicenja EmptyWed Feb 27, 2013 3:36 pm

pa to sto hoces takve kvalifikacije kad sam ti govori, samo nezz kako da se drugacije odrzava, neko nece mjeriti, dalje nezz, ma nek bude ovako zabavnije Smile
Na vrh Go down
Hamsik
..
..
Hamsik


Tim : Red Bull
Broj postova : 76
Age : 30
Lokacija : Sarajevo

Sezona i format takmicenja Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Sezona i format takmicenja   Sezona i format takmicenja EmptyWed Feb 27, 2013 5:51 pm

bolje da si prno nego sto si objavio ovaj post
Na vrh Go down
https://f1haxball.bosnianforum.com
Kubalionzzale
Administrator
Administrator
Kubalionzzale


Tim : Ferrari
Broj postova : 40

Sezona i format takmicenja Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Sezona i format takmicenja   Sezona i format takmicenja EmptyWed Feb 27, 2013 6:40 pm

nemam inspiracije Razz
Na vrh Go down
Alonso F1
Moderator
Moderator
Alonso F1


Tim : Ferrari
Broj postova : 39

Sezona i format takmicenja Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Sezona i format takmicenja   Sezona i format takmicenja EmptyThu Feb 28, 2013 6:02 pm

za mene je ovo dobro, možda jedino najefikasnije rješenje.
ali imam ideju. da se odvezu jedne kvalifikacije bez boksova dva kruga, gdje ćemo svi voziti. opet prvih 6-7 su prva grupa, ostali druga. ali, da se voze opet kvalifikacije u svakoj grupi. druge kvalifikacije bi startale iz boksova prema rasporedu iz prvih kvalifikacija i trajale bi 2 kruga. i to bi bio konačni poredak na startu.
Na vrh Go down
Alonso F1
Moderator
Moderator
Alonso F1


Tim : Ferrari
Broj postova : 39

Sezona i format takmicenja Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Sezona i format takmicenja   Sezona i format takmicenja EmptyThu Feb 28, 2013 6:03 pm

Alonso F1 (citat):
za mene je ovo dobro, možda jedino najefikasnije rješenje.
ali imam ideju. da se odvezu jedne kvalifikacije bez boksova dva kruga, gdje ćemo svi voziti. opet prvih 6-7 su prva grupa, ostali druga. ali, da se voze opet kvalifikacije u svakoj grupi. druge kvalifikacije bi startale iz boksova prema rasporedu iz prvih kvalifikacija i trajale bi 2 kruga. i to bi bio konačni poredak na startu.


u pravu si
Na vrh Go down
Kubalionzzale
Administrator
Administrator
Kubalionzzale


Tim : Ferrari
Broj postova : 40

Sezona i format takmicenja Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Sezona i format takmicenja   Sezona i format takmicenja EmptyThu Feb 28, 2013 7:16 pm

ti vodis kakav monolog?
btw dobra ideja Smile
Na vrh Go down
Alonso F1
Moderator
Moderator
Alonso F1


Tim : Ferrari
Broj postova : 39

Sezona i format takmicenja Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Sezona i format takmicenja   Sezona i format takmicenja EmptyThu Feb 28, 2013 7:20 pm

mora se cheers
Na vrh Go down
bosingwa$ferreira
Moderator
Moderator



Tim : LOTUS
Broj postova : 30

Sezona i format takmicenja Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Sezona i format takmicenja   Sezona i format takmicenja EmptySun Mar 03, 2013 8:46 am

oce bit danas trke?
Na vrh Go down
crni mile
.
.
crni mile


Tim : Williams
Broj postova : 16
Age : 29
Lokacija : Split

Sezona i format takmicenja Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Sezona i format takmicenja   Sezona i format takmicenja EmptySun Mar 03, 2013 11:20 am

i mene zanima to Question
Na vrh Go down
bosingwa$ferreira
Moderator
Moderator



Tim : LOTUS
Broj postova : 30

Sezona i format takmicenja Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Sezona i format takmicenja   Sezona i format takmicenja EmptyTue Mar 05, 2013 8:47 am

sta je na kraju s ligom,jel nastavljamo ?
Na vrh Go down
Hamsik
..
..
Hamsik


Tim : Red Bull
Broj postova : 76
Age : 30
Lokacija : Sarajevo

Sezona i format takmicenja Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Sezona i format takmicenja   Sezona i format takmicenja EmptyTue Mar 05, 2013 4:47 pm

sta ti mislis o tome iskreno?

mislim koji kurac je vama? glavni dogovor je bio izmedju nas 5 (ALONSO, KUBA, ARTETA, TI I JA) da pravimo ligu.. ostali su aktivni bili, ali mi smo najaktivniji.. uzeo sam vremena napravio forum, svi ste sutili dok ja nisam postavio format takmicenja, i opet sad svi sute.. preko kurca mi je i ne zelim da se vise jebem oko f1 lige..

realno imam 3-4 puta vise obaveza nego vecina vas (ne zelim da globalizujem), idem na fakultet, svaki dan sam u gradu od jutra pa do 5-6h predvecer, i sad navece posle 8 kad je lijepo vrijeme cesto idem vani u grad.. necu da ulazim u tudje probleme, ali vecina je ovdje srednjoskolaca i osim par sati nastave i eventualno kafe posle/prije skole nista se drugo ne radi.. i na kraju ja sa ovoliko obaveza trebam se jebavati i praviti vama (nama) ligu i da svi dodju zdravo na gotovo.. 'ocu kurac.. ne trazim od mileta da ucestvuje u organizaciji, ne trazim od tone, lirixa i ostalih koji su manje aktivni, ali od nas 5 jedino Kuba svaki dan udje na forum i pomagao je, takodjer i Alonso uleti ali on uleti od petka do nedelje i to je to.. a ti jedino sto si radio na forumu jeste negirao 2 lige i da napravimo jednu.. ako je to sve sto si spreman uraditi za ligu, nista od toga.. gledam Artetu, jedan jedini put je usao na forum i to na dan utrke prosle sedmice.. hvala ali ne, nije mi toliko bitna liga da svoje slobodno vrijeme posvecujem njoj.. mogu ja posvetiti jedan dio vremena, ali da sam vam organizujem sve, ne hvala..
Na vrh Go down
https://f1haxball.bosnianforum.com
Alonso F1
Moderator
Moderator
Alonso F1


Tim : Ferrari
Broj postova : 39

Sezona i format takmicenja Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Sezona i format takmicenja   Sezona i format takmicenja EmptyTue Mar 05, 2013 7:07 pm

ja sam najaktivniji na forumu. nemoj sada misliti to što ne budem online. ja se ne login-ujem, već i bez toga ja mogu vidjeti sve postove. samo uletim kad je nešto neophodno reći.

da se razumijemo Very Happy

i da, poštujem svačije pravo na slobodu i odmor, tako da ne trebamo nikoga prisiljavati da se prihvati ovoga.
Na vrh Go down
Alonso F1
Moderator
Moderator
Alonso F1


Tim : Ferrari
Broj postova : 39

Sezona i format takmicenja Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Sezona i format takmicenja   Sezona i format takmicenja EmptyTue Mar 05, 2013 7:09 pm

i da. ja bih rado preuzeo odgovornost da organizujem narednu trku u ovu nedjelju, samo ako šta ne iskrsne!!

PS dođite u većem broju Very Happy
Na vrh Go down
Alonso F1
Moderator
Moderator
Alonso F1


Tim : Ferrari
Broj postova : 39

Sezona i format takmicenja Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Sezona i format takmicenja   Sezona i format takmicenja EmptyTue Mar 05, 2013 7:10 pm

vjerovatno će biti soba F1 tokom večeri u petak, pa dođite da se igramo. i tada ćemo malo vidjeti za ta pravila.
Na vrh Go down
bosingwa$ferreira
Moderator
Moderator



Tim : LOTUS
Broj postova : 30

Sezona i format takmicenja Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Sezona i format takmicenja   Sezona i format takmicenja EmptyWed Mar 06, 2013 9:24 am

Pa ko je trazio od tebe da svoje vrijeme posvećuješ ovome,samo sam pitao oce se nastavit liga...
Ja dodem ovdje isto svaki dan samo se ne logiram svaki put ...i šta bi ja sad trebao,odredio si trke,timove jedino sta je ostalo da napises kad je sljedeca trka ,a mi da dodemo
Na vrh Go down
Hamsik
..
..
Hamsik


Tim : Red Bull
Broj postova : 76
Age : 30
Lokacija : Sarajevo

Sezona i format takmicenja Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Sezona i format takmicenja   Sezona i format takmicenja EmptyWed Mar 06, 2013 7:27 pm

toliko o tome, procitaj prvi post ove teme pa se vrati na to sto si napisao
Na vrh Go down
https://f1haxball.bosnianforum.com
bosingwa$ferreira
Moderator
Moderator



Tim : LOTUS
Broj postova : 30

Sezona i format takmicenja Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Sezona i format takmicenja   Sezona i format takmicenja EmptyWed Mar 06, 2013 8:37 pm

ako smo se dogovorili da cemo odigrat jednu sezonu da vidimo kako to ide,ne znam zasto su nastali problemi
Na vrh Go down
Alonso F1
Moderator
Moderator
Alonso F1


Tim : Ferrari
Broj postova : 39

Sezona i format takmicenja Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Sezona i format takmicenja   Sezona i format takmicenja EmptyThu Mar 07, 2013 4:48 pm

ako vas bude manje od 10 u nedjelju, i ja dižem ruke od lige.
Na vrh Go down
crni mile
.
.
crni mile


Tim : Williams
Broj postova : 16
Age : 29
Lokacija : Split

Sezona i format takmicenja Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Sezona i format takmicenja   Sezona i format takmicenja EmptyFri Mar 08, 2013 8:31 pm

jebiga hamsik, krivo san izbroja, mislia san da je 5. krug, a pomaklo mi se ono doli na chatu tako da nisan vidia da si napisa da je 4. Neutral
Na vrh Go down
Hamsik
..
..
Hamsik


Tim : Red Bull
Broj postova : 76
Age : 30
Lokacija : Sarajevo

Sezona i format takmicenja Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Sezona i format takmicenja   Sezona i format takmicenja EmptyFri Mar 08, 2013 9:11 pm

crni mile (citat):
jebiga hamsik, krivo san izbroja, mislia san da je 5. krug, a pomaklo mi se ono doli na chatu tako da nisan vidia da si napisa da je 4. Neutral

jaoooooo brate nemoj da mislis da sam tebi sta psovao, ono je bio kraj 4, dobro smo mi odvezli..

nego sam kubi ja po familiji dirko, kreten kad izgubi sansu za borbu pocne se zajebavat, pa je onu kuglu gurao i sjebo nam zadnji krug Very Happy
Na vrh Go down
https://f1haxball.bosnianforum.com
Mikel Arteta
.
.



Tim : Lotus
Broj postova : 4

Sezona i format takmicenja Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Sezona i format takmicenja   Sezona i format takmicenja EmptyFri Mar 08, 2013 10:06 pm

Ulazim ja cesto samo sto se ne loginujem nikad jer ne pisem nista po forumu...
Na vrh Go down
Sponsored content





Sezona i format takmicenja Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Sezona i format takmicenja   Sezona i format takmicenja Empty

Na vrh Go down
 
Sezona i format takmicenja
Na vrh 
Stranica 1/2Idi na stranicu : 1, 2  Next
 Similar topics
-
» Format takmicenja
» Format takmicenja
» Sezona I - vozaci
» Sezona I - timovi

Permissions in this forum:Ne možete odgovoriti na teme ili komentare u ovom forumu
Formula 1 Haxball :: Informacije :: Feedback-
Idi na: